İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pay per Click Rehberi - sedo, afternic, DS vs

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk webmasterları tarafından oldukça ilgi gören pay per click/domain parking konularında yapılmış bir site. Sedo'nun gözden düşmeye başladığı şu günlerde, alternatif arayanlar için ideal. Dünya çapında güvenilir ve yıllardır ödeme yapan ancak Türkiye'de popüler olmayan ppc sponsorlarına yer verdim. Site yurt dışında da ilgi görebilecek bir potansiyele sahip olduğu için ingilizce hazırladım. İçeriği güvenilir birkaç siteden topladım ve düzenledim. Bu işlerle uğraşanların işine yarayacak bir kaynak, göz atmanızda fayda var.

www.ppcguide.net

S

soundmaster

Misafir
dostum
sedo gibi trye ödemeyi kesin yapanlar hangileri

afternic mesela ödüo mu
veya domainhop

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitede tanıtılan firmalar dünya çapında ödeme yapan saygın firmalardır. Bir iki ay sonra sitenin Türkçe versiyonunu yapacağım, bu soruya kesin yanıt verebilmek için de bütün sponsorları deneyeceğim. Ödeme alamadıklarıma Türkçe versiyonda yer vermeyeceğim. Ancak şunu söyleyebilirim ki; Türkseniz ve bu sektördeyseniz risk almadan ilerlemeniz mümkün değil, bir iki domainle her sponsoru denemek de fayda var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5